ACORD Travel – Lider in Programe Work Travel din Moldova angajeaza

Manager de Program Work and Travel

Despre Companie:
ACORD Travel – este Compania Lider în Programe Work and Travel din Moldova care are misiunea de a schimba viaţa tinerilor spre bine prin convingerea lor să înveţe Limba Engleză şi să participe în programe de Schimb Cultural, Călătorii şi Muncă.

Descriere generală a Jobului:
Dacă ai fost în SUA şi doreşti să transmiți această experienţa Americană si altor studenți înseamnă că tu eşti candidatul perfect pentru acest Job. Vei avea posibilitatea să-i ajuţi în alegerea celor mai avantajoase joburi și să le oferi recomandări și cum să obţină beneficii maxime din călătoria lor în Statele Unite ale Americii.

Responsabilităţi:
Recrutarea a doi asistenți;
Implementarea tuturor tehnicilor de promovare şi comunicare cu potenţialii clienți;
Crearea si dezvoltarea bazei de clienţi;
Contactarea şi informarea clienţilor despre următorii paşi la fiecare etapă a programului;
Realizarea planului de vânzari;
Studierea regulată a Intranetului şi a tuturor materialelor;
Participarea la toate şedinţele şi seminariile de pregătire.

Cerinţe:
Vârsta până la 26 ani;
Student sau absovent al unei instituţii de învatământ superior;
Cunoaşterea limbilor româna, rusa;
Cunoaşterea calculatorului ca advanced user;
Cunostarea limbii engleze si experienţa de lucru în domeniul managementului si vânzărilor va constitui un avantaj.

Beneficii:
Remunerarea este foarte motivantă şi direct proporţională cu rezultatele obținute și reprezintă un salariu minim de 5.000 lei plus bonusuri si alte beneficii;
Colectivul este tânăr şi dinamic, iar periodic organizăm seminarii și activități de team-building;
Se oferă și întreg pachetul social și angajarea în baza carnetului de muncă.

Trimite CV-ul:
Pentru a fi chemat la un intreviu de angajare trimite CV-ul + o poză la adresa de e-mail: HR@acordtravel.md

Specialist in Promovare si Publicitate
Specialist in Management si Marketing
Specialist in Comunicare si Jurnalism
Grafic Designer si Promovare Web

Rolul tau in aceasta pozitie este sa promovezi serviciile ACORD Travel cit mai eficient si masiv iar actiunile tale sa convinga cit mai multi potentiali clienti sa ne viziteze cele 5 Oficii.Vei lucra in cadrul unei echipe active, tinere si entuziaste formata din 6 – 8 persoane.

Oficiul ofera o atmosfera placuta este nou si situat pe str. Banulescu Bodoni nr. 4

Remunerarea:
Remunerare este foarte motivanta si direct proportionala cu rezultatele si va fi formata dintr-un salariu cuprins intre 2000 lei si 5000 lei plus Bonusuri la finalizarea proiectelor sau taskurilor.

Pentru a fi angajat trimite:
CV-ul + poza ta la: lucian.cioroianu@gmail.com Tel. 068002889