Доска объявлений Недвижимость Авторынок Курс валют Прогноз погоды În română

VIP вакансии

Каталог вакансий

разместить здесь вашу рекламу

Tînără antreprenoare are nevoie de ajutor în afacere 6800 lei
23 ноября 2017, 11:24
Avem nevoie de o persoana activă și dinamica, care sa-si indeplineasca sarcinile in termenii stabiliti.
Activitatea constă în organizarea peronalului și evidența documentelor primare.
Acceptam persoană fără de experienta.
Cerințe:
-Cunoaşterea perfectă a limbii române;
-Abilitati dezvoltate...

Contabil
10 ноября 2017, 09:17
Compania Avix Art Grup angajează Contabil.

Responsabilităţi principale:
1. Responsabil pentru activitatea financiară a companiei;
2. Responsabil pentru evidenţa contabilă;
3. Efectuarea calculului corect al salariului muncitorilor;
4. Efectuarea procedurilor lunare de închidere a bilanţulu...
← предыдущая  следующая →
 1
job.900.md - Работа в Молдове, работа в Кишиневе, работа за рубежом, трудоустройство Молдова, поиск работы, вакансии в Молдове.